ما در کنار شما هستیم! در صورت هرگونه مشکل با ما در ارتباط باشید.
درخواست پشتیبانی

• در هر نهاد یا شرکتی مجموعه قوانین و مقرراتی از پیش تعیین شده است که ثبات و رویه خدمت رسانی خود را مشخص می کند. در این قرارداد ارایه دهنده با عنوان پنل باز و خریدار با عنوان کاربر خطاب خواهند شد. استفاده از خدمات این مجموعه (پنل باز) منوط به پذیرش و رعایت شرایط مذکور در این توافقنامه می باشد. بدیهی است که پنل باز در قبال عواقب ناشی از تخلف از این شرایط هیچگونه مسئولیتی را بعهده نمیگیرد. کاربر، جدا از قوانین و مقرراتی که در زیر ذکر شده است، جهت استفاده از محصولات پنل باز ملزم به پذیرفتن قوانین و مقررات جرائم رایانه‌ای نیز می باشد.

• تمامی قوانین و مقررات در پنل باز بدون استثنا اجرا خواهند شد.

• چنانچه یک کاربر هزینه ای را به پنل باز پرداخت کرده باشد، این قوانین و مقررات را مطالعه و آن را پذیرفته است.


1 – مشتری موظف به حفظ و نگهداری از نام کاربری و رمز عبور سایت خود می باشد. مسئولیت عواملی همچون هک شدن به دلیل بی توجهی در حفظ اطلاعات عبور، به عهده کاربر می باشد.

2 – درصورت تغییر لینک بعد از ثبت سفارش، امکان انجام نشدن سفارش و یا از دست رفتن مبلغ وجود دارد، در این صورت مسئولیت و عواقب بر عهده کاربر سفارش دهنده میباشد.

3 – در صورت ارسال لینک اشتباه، امکان انجام نشدن سفارش و یا از دست رفتن مبلغ وجود دارد، در این صورت مسئولیت و عواقب بر عهده کاربر سفارش دهنده میباشد.

4 – در صورت ثبت سفارش تکراری و پشت سر هم برای یک لینک امکان ناقص ماندن سفارش و یا از دست رفتن مبلغ وجود دارد، در این صورت مسئولیت و عواقب بر عهده کاربر سفارش دهنده میباشد.

5 – درصورتی‌ ثبت همزمان سفارش برای یک لینک از پنل باز و دیگر سایت ها امکان تداخل و از دست رفتن مبلغ وجود دارد، در این صورت مسئولیت و عواقب بر عهده کاربر سفارش دهنده میباشد.

6 – در هر سفارش فقط آمار اولیه سفارش به شما تحویل داده خواهد شد و امکان تحویل دادن اسکرین شات شروع و پایان وجود نخواهد داشت.

7 – در صورتی که تراکنش مشکوکی مشاهده شود پنل باز این اختیار را دارد که از کاربر مربوطه مدارک موردنیاز را درخواست کند.

8 – دریافت لینک پرداخت از ربات یا سایت و ارسال آن به سایر افراد جهت واریز وجه تخلف محسوب میشود و درصورت مشاهده حساب کاربر مسدود دائم خواهد شد.

9 – سرویسی که در توضیحات آن بدون ضمانت بودن آن قید شده غیرقابل پیگیری بوده و درصورت عدم انجام سفارش عودت وجه انجام نمیشود.

10 – درصورت ثبت سفارش برای (کانال/گروه/پیج و …) که خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند ثبت شود پنل باز این اختیار را دارد حساب کاربر را مسدود کند و اطلاعات وی را به مراجع ذیصلاح ارجاع دهد.

11 – ضمانت سرویس ها به علت تغییر سیاست های اپلیکیشن ها فقط تا ۷ روز بعد از ثبت سفارش اعتبار دارد و قابل پیگیری میباشد.

12 – امکان برگشت وجه به حساب بانکی بعد از شارژ کیف پول به هیچ وجه وجود نخواهد داشت ، لطفا به مبلغ پرداختی دقت نمایید.

13 – در جهت جلوگیری از کلاهبرداری های اینترنتی در صورت پرداخت بیش از 100 هزارتومان کاربر ملزم به ارسال مدارک هویتی و احراز هویت میباشد در غیر این صورت اطلاعات وی به مراجع ذیصلاح ارجاع داده خواهد شد.

14 – درصورت ایجاد اختلال در روند انجام سفارش توسط مالک یا غیره (بستن اد/قفل پیج/تغییر لینک و …) بعد از ثبت سفارش، امکان انجام نشدن سفارش و یا از دست رفتن مبلغ وجود دارد، در این صورت مسئولیت و عواقب بر عهده کاربر سفارش دهنده میباشد.
15 – پنل باز هر زمان که نیاز باشد قوانین را ویرایش می‌کند لذا کاربر موظف میباشد که قوانین را مطالعه نماید.

پنل باز مرجع خدمات شبکه های اجتماعی

پنل باز بزرگترین پلتفرم تبلیغات و خرید فالوور اینستاگرام مفتخر است با ارائه بهترین خدمات و ارزانترین قیمت ها ، افزایش محبوبیت شما را میان مشتریانتان تضمین کند.
با ما به راحتی درآمد خود را چند برابر کنید و مشتریان خود را راضی نگه دارید ، زیرا ما بهترین کیفیت و کمترین تعرفه را در بین تمام نمایندگی ها داریم.

 

تمام حقوق برای پنل باز محفوظ است.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد